Instalacja elektryczna pod roletyInstalacja elektryczna pod rolety, markizy

Realizujemy kompleksowe instalacje elektryczną pod rolety, począwszy od zaplanowania instalacji, położenie odpowiednich przewodów i modułów, aż po montaż wyłączników. Możliwość sterowania jedną jak i wieloma roletami na raz. Poniżej przedstawiamy krótki opis rolet z napędem elektrycznym i pełnione przez nie funkcje.

Rolety elektryczne – komfort, bezpieczeństwo i oszczędność.

Rolety nie dopuszczą do wnętrza domu promieni słonecznych. Dzięki nim utrzymasz przyjemną temperaturę wewnątrz bez ponoszenia kosztów klimatyzacji.

Przez otwory wentylacyjne w pancerzu do mieszkania wpada czyste powietrze, a ty możesz cieszyć się cieniem i chłodem. Możesz zapomnieć co dzieje się za oknem.

W długie zimowe i jesienne dni rolety najlepiej osłonią okna od zimna, wiatru, śniegu i deszczu. Dzięki swojej konstrukcji mogą zmniejszyć przenikalność cieplną okna starego typu nawet o 37%.

Niezależnie od pory roku rolety zapewniają intymność i eliminują hałasy dobiegające z zewnątrz. Dzięki roletom wyposażonym dodatkowo w zintegrowane moskitiery, spełnisz marzenie o przespaniu letniej nocy przy szeroko otwartych oknach.

Rolety zewnętrzne są jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań utrudniających włamanie. Rygiel automatyczny oraz wieszak blokujący skutecznie uniemożliwiają podniesienie z zewnątrz zamkniętej rolety.

Za oknami mróz, podkręcasz kaloryfery, a tymczasem przez okna domu „ucieka” nawet 25% energii cieplnej. Wyposażenie okien w rolety zewnętrzne pozwali zdecydowanie zmniejszyć te straty.

Dlaczego Twoja-Elektryka.pl ?

Twoja-Elektryka.pl – Instalacje elektryczna pod rolety Rzeszów jest legalną zarejestrowaną firmą i na wszystkie wykonywane usługi macie Państwo pisemną gwarancję oraz pewność, że usługa została wykonana zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami prawa budowlanego i zasadami wiedzy technicznej, a jej bezpieczeństwo zostało potwierdzone stosownymi pomiarami elektrycznymi oraz protokołem badań odbiorczych instalacji elektrycznej. Na wykonanie instalacji elektrycznej jest możliwość podpisania umowy, aby nasz klient czuł się bezpieczny o wykonane usługi elektryczne.

www.bilchipelektronik.co.no
Chip Tuning Norwegia